Skip to main content

Leasing w naszym Banku

27-11-2021

Oferta Banku obejmuje finansowanie w formie leasingu środków trwałych, zarówno ruchomości jaki i nieruchomości. Z myślą o Klientach, będących przedsiębiorcami, działających w różnych branżach i korzystających z usług Banku, opracowano wiele specjalistycznych rozwiązań, umożliwiających finansowanie potrzeb inwestycyjnych. Dzięki temu Bank zapewnia możliwość sfinansowania wszelkich potrzeb w zakresie finansowania inwestycji dla swoich klientów, niezależnie od tego czy będzie to prosty zakup środka trwałego czy długotrwały, wieloetapowy proces inwestycyjny.

Rynek leasingu ma ponad dwudziestoletnią historię w Polsce. Jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków usług finansowych w Polsce w ostatnich 10 latach. Leasing to główne, obok kredytu, źródło finansowania inwestycji pracujących w gospodarce. Taka sytuacja wynika z korzyści, które oferuje leasing:

  • Brak finansowania VAT
   BPS Leasing przejmuje na siebie finansowanie podatku VAT od zakupu przedmiotu. Podstawą kalkulacji rat leasingowych jest wartość netto przedmiotu leasingu.
  • Elastyczne struktury opłat
   Możliwość dopasowania opłat leasingowych do założeń projektu inwestycyjnego poprzez ukształtowanie wysokości płatności rat leasingowych, opłaty wstępnej oraz wartości końcowej.
  • Tańsze usługi dodatkowe 
   Możliwość skorzystania z licznych rabatów oraz preferencyjnych stawek ubezpieczenia wynegocjowanych przez Leasingodawcę (Finansującego)
  • Mniej formalności
   Szybki i wygodny proces podpisywania umowy i przekazania przedmiotu leasingu. BPS Leasing wyręcza Klienta w kontaktach z urzędem komunikacji, dostawcą oraz ubezpieczycielem.
  • Brak obciążenia bilansu
   Dla firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw typowa dla rynku transakcja leasingowa nie obciąża bilansu firmy - korzystający nie wykazuje zobowiązań leasingowych w bilansie

 

Oferta produktowa obejmuje finansowanie
Ruchomości nowe i używane, w tym: Nieruchomości o przeznaczeniu wyłącznie komercyjny, w tym:
✓ samochody osobowe,
✓ samochody ciężarowe i dostawcze,
✓ ciągniki siodłowe, naczepy, przyczep
✓ autobusy, pojazdy, sprzęt specjalistyczny
✓ maszyny, urządzenia, linie technologiczne

✓ obiekty biurowe,
✓ lokale niemieszkalne,
✓ obiekty (hale) produkcyjne,
✓ magazyny i centra logistyczne,


Leasing nieruchomości oferujemy także poprzez leasing zwrotny:
1. Zakup przez spółkę leasingową nieruchomości od Klienta
2. Zawarcie umowy leasingu z Klientem
3. Wypłata gotówki Klientowi
Podstawowe parametry umowy leasingu ruchomości: Podstawowe parametry umowy leasingu nieruchomości:
→ waluta PLN i EUR
→ opłata wstępna od 0%
→ okres leasingu nawet do 10 lat
→ wartość środka trwałego od 50 tys. zł netto
→ wartość nieruchomości od 3 mln zł netto
→ opłata wstępna – ustalana indywidualnie
→ okres leasingu do 10 lat
→ wartość lokalu od 1 mln zł netto

Obsługa transakcji leasingowych odbywa się poprzez Spółkę BPS Leasing S.A., należącą do Grupy BPS i świadczącą kompleksowe usługi leasingu we współpracy z Bankami Spółdzielczymi wchodzącymi w skład Grupy.

Odwiedź nasz profil na Facebook'u
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036787 NIP: 845-000-02-28.
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku ul. Gen. Józefa Zajączka 1 11-500 Giżycko tel. tel.: +48 87 429 62 00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres do e-Doręczeń: PL-22774-10025-FFJHV-18