• Polityka prywatności

Polityka prywatności

Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku, mając na uwadze dobro swoich użytkowników, chroni ich dane osobowe oraz nie przekazuje danych osobowych użytkowników osobom trzecim.

Poprzez zastosowane technologie serwis internetowy Banku został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas jego przeglądania, użytkownik nie był zmuszony do ujawniania swoich danych osobowych.

Logowanie użytkowników odbywa się na zewnętrznym serwerze. Transmisja danych osobowych do Banku odbywa się z zastosowaniem  bezpiecznego protokołu.

Serwis www.mbsgizycko.pl  zawiera odnośniki do innych witryn naszych partnerów. Bank nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowane praktyki dotyczące ochrony prywatności. 

Odwiedź nasz profil na Facebook'u
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036787 NIP: 845-000-02-28.
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku ul. Gen. Józefa Zajączka 1 11-500 Giżycko tel. tel.: +48 87 429 62 00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres do e-Doręczeń: PL-22774-10025-FFJHV-18