Skip to main content
 • O banku
 • O nas

  Jesteśmy Twoim Bankiem i partnerem Banków Spółdzielczych
  Misją Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Giżycku  jest świadczenie w sposób profesjonalny usług finansowych o wysokim standardzie, zapewniających zadowolenie Klientów. Dbając o ciągły rozwój stwarzamy pracownikom możliwości doskonalenia zawodowego. Jako aktywny uczestnik życia lokalnego wspieramy przedsięwzięcia o charakterze oświatowym, kulturalnym i społeczno-gospodarczym. Nowoczesność, efektywność, innowacyjność i ostrożność gwarantująca bezpieczeństwo środków naszych klientów to cechy Banku ważne dziś i w przyszłości.
  Uczciwość
  Profesjonalizm
  Przyjazność
  Zadowolenie klientów
  Dbałość o relacje z Klientami

  Jesteśmy zrzeszeni z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A.

  Działamy na rynku usług bankowych od 1946 roku. Początkowo pod nazwą Bank Ludowy Spółdzielnia Oszczędnościowo-Pożyczkowa w Łuczanach, a pierwszą naszą siedzibą był lokal przy ulicy Dąbrowskiego 17. Z biegiem lat wielokrotnie zmieniała się nazwa naszego Banku oraz jego siedziba. W grudniu 1998 roku połączyliśmy się z Bankiem Spółdzielczym w Rynie oraz Bankiem Spółdzielczym w Barczewie, które funkcjonują jako oddziały Banku. Natomiast w roku 2006 już jako Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku wprowadziliśmy się do nowo wybudowanej siedziby.

  MBS w Giżycku to w 100 % polski Bank. Naszym kapitałem są nasi udziałowcy, klienci oraz pracownicy. Dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa z jednej strony poprzez ciągły rozwój i wzrost wartości Banku, a z drugiej strony poprzez dyspozycyjność, szybkie podejmowanie decyzji oraz profesjonalizm pracowników.

  Zapraszamy Państwa do naszych placówek w Giżycku, Rynie, Barczewie oraz w Kętrzynie i skorzystanie z bogatej oferty produktów dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Oferujemy Państwu nie tylko bankowość tradycyjną, ale również nowoczesną bankowość ineternetową. Posiadamy w ofercie atrakcyjnie oprocentowane produkty kredytowe i depozytowe. Prowadzimy rozliczenia dewizowe oraz krajowe i międzynarodowe przekazy pieniężne.


  Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036787 NIP: 845-000-02-28.

  Odwiedź nasz profil na Facebook'u
  Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036787 NIP: 845-000-02-28.
  Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku ul. Gen. Józefa Zajączka 1 11-500 Giżycko tel. tel.: +48 87 429 62 00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres do e-Doręczeń: PL-22774-10025-FFJHV-18