Skip to main content
 • Aktualności
 • Zapraszamy na ostatnie z cyklu spotkań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”

Zapraszamy na ostatnie z cyklu spotkań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”

28-02-2024

Szanowni Klienci!
Serdecznie zapraszamy na szóste z cyklu spotkań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”. Nasz Bank jest ambasadorem tego Projektu.

„Pierwsza Liga Biznesu” to pierwszy tego typu projekt w Polsce organizowany przez sektor bankowości spółdzielczej we współpracy z partnerami, którzy w ramach transmisji online podzielą się swoją wiedzą ekspercką. Projekt prowadzi Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, którego nasz Bank jest członkiem. W projekt zaangażowani są Partnerzy:

 • Fundacja Polska Bezgotówkowa
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor
 • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
 • Asseco Poland

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na tematy biznesowe. To również świetna możliwość do nawiązania nowych kontaktów i współpracy.

Szóste z cyklu spotkań odbędzie się 6 marca (w Mazurskim Banku Spółdzielczym w Giżycku (ul. Generała Józefa Zajączka 1, 11-500 Giżycko) o godz. 13:00 i poprowadzi je przedstawiciel Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Temat wystąpienia to: „Sukcesja w firmie rodzinnej”. Podczas spotkania do eksperta będzie można skierować pytania.

RAMOWA AGENDA SPOTKANIA

 1. Krótka historia przedsiębiorczości rodzinnej w Polsce
 2. Specyfika przedsiębiorstwa rodzinnego
 3. Wyzwania sukcesyjne
 4. Ład przedsiębiorstwa rodzinnego jako narzędzie sukcesji
 5. Narzędzia legislacyjne wspierające proces sukcesji
 6. Przykłady sukcesji

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym zaproszeniem na spotkanie klikając tutaj

PLB mapka 26 01 2024

Odwiedź nasz profil na Facebook'u
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036787 NIP: 845-000-02-28.
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku ul. Gen. Józefa Zajączka 1 11-500 Giżycko tel. tel.: +48 87 429 62 00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres do e-Doręczeń: PL-22774-10025-FFJHV-18