Skip to main content
  • Aktualności
  • [NOWOŚĆ] Zmiany limitów na karcie i zastrzeżenie karty dostępne w bankowości internetowej i w aplikacji mobilnej

[NOWOŚĆ] Zmiany limitów na karcie i zastrzeżenie karty dostępne w bankowości internetowej i w aplikacji mobilnej

05-10-2023

Szanowni Klienci!
Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość zmiany limitów na karcie oraz zastrzeżenie karty poprzez bankowość internetową i aplikację mobilną Nasz Bank. Do tej pory było to możliwe tylko poprzez portal Kartosfera lub w oddziale banku.

Po zalogowaniu się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Nasz Bank w zakładce "Karty" są teraz widoczne karty wydane do Państwa rachunków. Po wejściu w wybraną kartę mają Państwo możliwość zmiany limitów transakcji kartą jak i opcję zastrzeżenia karty.

Naszbank 1

Przykładowe ekrany z aplikacji Nasz Bank dot. zarządzania kartami do rachunku


Zmiany limitów i zastrzeżenie karty jest wciąż możliwe poprzez platformę Kartosfera.pl - więcej informacji o portalu Kartosfera znajdą Państwo tutaj (kliknij aby przejść do strony).

Odwiedź nasz profil na Facebook'u
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000036787 NIP: 845-000-02-28.
Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku ul. Gen. Józefa Zajączka 1 11-500 Giżycko tel. tel.: +48 87 429 62 00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres do e-Doręczeń: PL-22774-10025-FFJHV-18